Szczupakowe forum
Maj 17, 2024, 09:00:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: #####     KONKURS     #####
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11
  Drukuj  
Autor Wątek: nowe rybki  (Przeczytany 51023 razy)
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Grudzień 30, 2010, 16:33:38 »

 To tak dla zabawy , ale balam sie zeby gumki i nie zjedli Chichot Chichot
      Duży uśmiech Duży uśmiech
Chyba bedzie maly problemik jak moi domownicy wroca , ale  jakos to bedzie. Uśmiech Uśmiech
Dostalam od Mikolaja calkiem fajne wiertelko , ktore nawet zrobilo dziurke w lodzie , fajnie.
Czasu troche malo , dzien jest bardzo krotki no i pracowac trzeba , no ale to na marginesie.
Na jeziorach jest duzo  sniegu ,lod okolo 40cm ,ciezko sie po nim  chodzi , ale sie udalo plotki sa.!!!! Co prawda narazie w prysznicu ,ale sa .Moge z nich skozystac dopiero w wtorek mam nadzieje ze przezyja , jesli nie to i moja rybka w akfarium tez nie bedzie miala sie dobrze , bo pozyczyla swoja pompke.Wiem ze  cel uswieca srodki ,ale szkoda rybki juz taka duza.
Niewiele czasu mi zostalo na zlowienie okaza w tym starym roku , ale sie postaram. Chodzi mi po glowie taki 1,40cm no i wagi ponad 13kg. ,jesli mi sie uda to dalej lowie zebacze , bo poprzeczke zawsze mozna podniesc. he
Nikt nie lowi pod lodem Co?? , jest naprawde przyjemnie jakies pitnascie minut , no ale to dla wytwalych .
Zapisane
wlodi
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #76 : Grudzień 30, 2010, 20:33:08 »

Z OKAZJI NADCHODZĄCEGO  NOWEGO ROKU ŻYCZĘ TOBIE  BEATO ZĘBACZA CO NAJMIEJ 1.40 CM ALE ZOSTAW TEZ COS I DLA MNIE!!!.A TAK NA POWAZNIE TO ZYCZE ZDRÓWKA I POMYSLNOSCI WSZELAKIEJ ORAZ ABYSMY JAK NAJCZESCIEJ MOGLI KORZYSTAC Z TWOJEJ GOSCINY.A JAK TAM BEDZIEMI I CZAS POZWOLI  JAK NIE ZAPOMNE TO POGOTUJEMY RAZEM MAM JUZ DLA CIEBIE KILKA PRZEPISÓW CZEŚC PODESLE CI NA EMAILA A CZEŚĆ DO TESTOWANIA U CIEBIE .PRZYGOTUJ MI TEZ KILKA TRADYCYJNYCH SZWECKICH PRZEPISÓW BO JAK WIESZ PITRASZĘ ZAWODOWO I BEDZIE TO DLA MNIE FAJNE DOSWIADCZENIE. ACHA I OBY DO WIOSNY!!!WŁODEKA MOZE BY TAK POWYMIENIAC SIE PRZEPISAMI NA FORUM I STWORZYC JAKIS KĄCIK KULINARNY WSZAK NIE SAMI FACECI U CIEBIE ŁOWIA ,A I CI Z CHECIA COS DOBREGO BY SPRÓBOWALI !!!???
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Styczeń 03, 2011, 18:59:07 »

 Dzieki za zyczenia , oczywiscie zycze tez pomyslnosci i wszystkiego Naj , Naj , Naj .
Odnosnie kacika pitraszenia to zgadzam sie z Toba w stu procentach , lubie smacznie jadac.
Mysle ze duzo kolegow po kiju tez lubi smaczne jedzenie , a od Ciebie napewno mozemy duzo sie nauczyc . Jutro zaczne myslec nad smacznymi przepisami i postaram sie zainteresowac Szwedzka kuchnia, niektore dania maja naprawde smaczne. Ale nasze wspolne gotowanie napewno zaczniemy od szczupaka zlowionego jutro. Jesli masz pomysl jak go przyzadzic to napisz , a ja napisze jak smakowal Mrugnięcie Mrugnięcie hi, bo jutro ide zobaczyc , czy lod jeszcze mnie utrzyma. Szok Szok
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Styczeń 04, 2011, 16:08:36 »


Moje wiertelko wierci dziurki slicznie , tylko nie w tych miejscach gdzie sa rybki  Smutny Smutny,szkoda)
Sylwestrowe przedpoludnie i dzisiejszy ranek i nic pusto ,ani jednego szczupaczka.Nie wiem moze probowalam za blisko brzegu najglebiej bylo3,5m na echosadzie nie pokazywalo ryb .Na glebokiej wodzie jeszcze nie sprawdzalam na lodzie pod sniegiem jest mokro dosc nieprzyjemne uczucie i chyba mialam troche cykora zeby isc dalej na wode , a zreszta zeby dojsc do jeziora to okolo 100m w sniegu po kolanach no caly sprzet ,,,, to naprawde dobry trening , wcale nie czuc zimna dzisiaj pochmurno i wieje tem  minus3st.Chyba nastepny wypad bedzie kolo niedzieli ,to moze bedzie lepiej jeszcze sie nie poddaje zobaczymy.Tylko gozej z plotkami ledwo dychaja w prysznicu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 16:23:59 wysłane przez beata » Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Styczeń 09, 2011, 09:38:50 »

 Dzisiaj mamy tem. plusowa i na lodzie jest woda, pod sniegiem i chyba znowu nici z wedkowania , jak zwykle , kiedy mi pasuje to pogoda nie taka  to sa zlosliwosci losu wedkarza. Tesknie za sloneczkiem i warkotem silnika, no i moje voblerki leza takie samotne w skrzynce az mi ich szkoda Płacz Płacz Tyle krzyku bylo o ociepleniu klimatu i co sie ztym stalo? Byloby calkiem fajnie jak bysmy mogli lowic caly roczek.
          to tylko troche wspomnien.
Zapisane
jaca
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 25


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #80 : Styczeń 12, 2011, 21:57:03 »

Życzę Tobie i Twojej rodzinie by ten rok był rokiem nie tylko zdrowym i szczęśliwym ale by w tym roku spełniły się Twoje marzenia. Życzę 1,40m :-))
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Styczeń 16, 2011, 08:42:12 »

Dzieki , dzieki za zyczenia .Oczywiscie wzajemnie.
Kochana zima , nie skapi nam swoich darow.
 MY SIE ZIMY NIE BOIMY I GRILA SOBIE ROBIMY Duży uśmiech Chichot Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2011, 08:47:51 wysłane przez beata » Zapisane
wlodi
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #82 : Styczeń 16, 2011, 19:34:07 »

Beato ,a ja tak  z ciekawości się zapytam bo wcześniej jakoś nie było okazji żyją jakieś sumy w Lonnen ???Widziałem u ciebie na stronie 1 fotkę i stad to pytanko,pozdrawiam i wkrótce doślę przepisy na jakieś frykasy a może i uda sie i fotki podesłać.
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Styczeń 18, 2011, 09:30:02 »

 Dobre pytanie , sumy ?!!! nie mozesz spytac o liny byloby mi latwiej odpowiedziec, bo sa i to duze.
Z gruntu na rasowke wyjelam raz takie cos male co bylo podobne do suma , ale to mialo 15cm.i to tylko raz. Kolega twierdzil ze mial (zaczep) sumowy , cala zylka wyjechala ze szpuli i zrobilo pstryk  i tyle mi wiadomo o sumach . Tutejsi wedkarze nic tez nie wiedza onich tak wiec jest to zagadka. Ale z drugiej strony tubylcy nie posiadaja zbyt duzej wiedzy o stanie ryb w tym jeziorze , pamietam jak pokazalam im liny ktore zlowilam z gruntu , to nie wiedzieli jakie to ryby,phi...
RYBKI MIESZKAJACE W LÖNERN TO . SZCZUPAK , LIN , OKON , SANDACZ no i oczywiscie plotki to sa te gatunki ktore ja wyjelam ,a o innych niewiele mi wiadomo.
Zawsze mozesz sprawdzic. os.
Zapomnialam o mietusach jeden mi sie trafil 1,5kg ale ja nie wiem jak sie je lowi i na co . Tubylcy opowiadaja ze kiedys lowili je na kosze w okresie tarla pod lodem , szkoda.
Moj wczorajszy wypad uratowal obiad

« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 08:26:57 wysłane przez beata » Zapisane
wlodi
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #84 : Kwiecień 05, 2011, 20:15:47 »

Jak tam pogoda????Widać juz jakieś oznaki wiosny?Co?
Zapisane
jaca
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 25


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #85 : Kwiecień 06, 2011, 21:16:45 »

Kurka, jak ja Tobie zazdroszcze  Płacz
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Kwiecień 09, 2011, 13:22:58 »

 
Witam panow ,witam .Nareszcie przyszla uteskniona wiosna ,lod zniknol jutro jade postawic lodki to zobacze co tam slychac u szczupakow ,jutro bedzie premiera jesli bede miala czym sie pochwalic to oczywiscie uwiecznie to aparacikiem ,stan wod na jeziorach jest teraz duzy woda splywa ze wszystkich stron a czesc szczupaczkow jest juz wytarta tubulcy twierdza ze do polowy kwietnia wszystkie beda juz wytarte , tak wiec dzisiaj szykowanie sprzetu. Tak wiec do zobaczenia nad woda.
ps. wreszcie zrobilismy kanalizacje w domku nad jeziorem , tak wiec panie Wladku bedziecie teraz mieszkali jak biali ludzie.Jeszcze tylko zostalo podlaczenie bojlera.
Marcin z Gdanska jesli tu zagladasz to prosze o kontakt , bo niestety zawieruszyl mi sie Twoj numer.
poz. wszystkich i polamania kiji zycze.

 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2011, 19:56:13 wysłane przez beata » Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #87 : Kwiecień 12, 2011, 14:38:39 »

Siemanko !!!!
I jak tam szczupaczki ? Nic nie piszesz ... czyżby zero odzewu ze strony zębatych Co? A może jakaś metrówka wciągnęłą cię do wody Co?  Uśmiech
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Kwiecień 12, 2011, 17:37:21 »

 He, he , he bardzo smieszne , chocby nawet trzy metrowki zahaczyly sie , to i tak bym sie im nie dala mam silna wole . Dzisiaj pada trzeci dzien no i ten maly szczegol praca czasami koliduje niestety z obowiazkami zwiazanymi z rybkami , tak wiec cierpliwosci przyjdzie i czas na metroweczki.
    NARAZIE TO TO SA MOJE SZCZUPACZKI
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2011, 15:51:44 wysłane przez beata » Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #89 : Kwiecień 16, 2011, 03:57:01 »

HMMMMM piękne to i one może są, ale czy takie smaczne Co?Co? Uśmiech)
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bratnica super-krasnale crazysquad alchemistsproject galactikfootball