Szczupakowe forum
Maj 14, 2024, 00:29:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: #####     KONKURS     #####
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Drukuj  
Autor Wątek: nowe rybki  (Przeczytany 50959 razy)
olabert
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #120 : Listopad 24, 2011, 21:57:22 »

Witam.
Zaglądam i zaglądam tutaj z nadzieją na nowe fotki i wspomnienia o późnojesiennych połowach a tu nic.
Co się dzieje, nie łowicie już? Sprawdzałem pogodę w Szwecji i jeszcze lodem na pewno nie skute jeziora, temperatury dodatnie, trochę deszczu tylko nie wiem ile dnia teraz tam macie.
 Duży uśmiech Może Sylwester na garbusach z podlodówką  Duży uśmiech

Nasze ostatnie fotki z łowisk      Tylko bez śmiechu proszę.
Zapisane
olabert
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : Listopad 24, 2011, 22:02:50 »

Wygląda jakby go ukradł.
Nie jest sliczny , tylko sie zastanawiam czy krzysiu ma takie duze akwarium?Co???h Mrugnięcie Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2011, 09:35:44 wysłane przez beata » Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #122 : Grudzień 19, 2011, 15:09:44 »

SLICZNE ,sliczne panie Krzysiu szkoda ze takie miniaturki no ale nic beda i wieksze.
Ja niestety niemam rzadnych ,,ostatnio wialo bardzo i nie bylo mozliwosci lowic z lodki ,a teraz to juz Swieta i brak czasu niestety.
sypnelo nam troche sniegu i jest kolo zera.Stan wody w jeziorach jest bardzo duzy to cholera wie gdzie szukac teraz szczupaczka czy sandacza.Tak wiec calkowite zawieszenie broni do nowego roku.
Oczywiscie najgoretsze zyczenia z okazji zblizajacych sie SWIAT BOZEGO NARODZENIA , SMACZNEGO KARPIKA NO I OCZYWISCIE COS DO SLEDZIKA (bo wiadomo rybka lubi plywac).Szampanskich nastrojow na Sylwestra.
a po szwedzku to tak GOD JUL och GOTT NYTT AR szybciej..
poz.BEATA
Zapisane
jaca
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 25


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #123 : Styczeń 03, 2012, 23:50:11 »

Do Siego Roku, zdrowia i powodzenia, pozdrowienia dla rodziny
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #124 : Styczeń 06, 2012, 16:20:53 »

Dzieki za zyczenia panie Jacku , oczywiscie wzajemnie i zapraszam.
Ludziska powiadaja ze nie ma rzeczy niemozliwych , a tu prosze trzy cuda w TRZECH KROLI .
1).PRZESTALO WIAC...
2).Nils-Ake pojechal zemna na ryby((chyba cos chce) Mrugnięcie Mrugnięcie
3).ZLOWIL RYBKI Uśmiech Uśmiech
Pogoda dzisiaj byla calkiem fajna tem.okolo minus jeden ,sloneczko i bezwietrznie -cos niesamowitego.
Zaladowalismy lodke na wozek i w droge n JEZIORKO yogen.Woda zimna jak cholera no ale co tam nie przyjechalismy sie kapac.
Zbiczowalam tereny glebokie i nic , gumki voblery i blachy .Dopiero na plytkiej wodzie cos zaczelo sie dziac, pare pobic w duze kopyto , ale bez wynikow wyjecia . A moj malzonek od poczatku jak mu zaczepilam malego niebieskigo voblerka tak sobie go ciagal , jemu tylko troling odpowiada .No i prosze to jego efekty , a mi pozostalo sprzatanie i robienie kolacji bo taki mielismy zaklad.
 

ja chcialam metr , a teraz mam paredziesiat metrow do sprzatania. Złość Złość    oj ci faceci.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 18:31:27 wysłane przez beata » Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #125 : Styczeń 07, 2012, 07:42:27 »

No to faktycznie, CUD !!!! Nils-Ake na rybach  Co?  , Pogoda piękna, rybki są, no a ostatnie zdjęcie to mnie rozwaliło, ale to chyba nie z Yogen Co? hehe, Super, U nas leje od kilku dni, ciemno jak w ..... , a u Was ..... bez komentarza. Mam nadzieję, że Nils-Ake ze mną też powędkuje jak przyjadę Co?? Tylko wolałbym żeby odemnie nie chciał tego co od Ciebie, za to że pojechał połowić !!!!  Duży uśmiech , Wędkujcie ostro, ale coś zostawcie w tej wodzie, ze dwie metróweczki, bo teraz to już zaczynam się obawiać  Mrugnięcie , pozdrowionka i gratulacje dla męża
Zapisane
shreek
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #126 : Styczeń 25, 2012, 20:22:00 »

Niby temat o nowych rybkach, ale ja dzisiaj poza tematem i tylko ze sprawą do szefowej. Jak się dogadamy to na pewno będą nowe rybki Uśmiech

Beata jak możesz to spójrz na swoją skrzynkę, bo nie wiem czy zauważyłaś i czytałaś wiadomość ode mnie, bowiem przez kilka dni nie mam żadnego odzewu z Twojej strony Smutny, a czas niestety nieubłaganie leci... Uśmiech

Pozdrawiam
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #127 : Luty 25, 2012, 13:27:33 »

Witam , witam panow. Pomalu zaczynam budzic sie z zimowego snu . Dzisiaj mamy trzeci dzien wiosny temperatury nie zeszly ponizej zera , snieg stopnial , czarne drogi ( tu mam namysli bez lodu) cos wspanialego . Lod na jeziorach mial okolo 25cm  , wywiercilam pare dziur , ale niestety nie spotkalam nic ciekawego , co by chcialo wyplynac na lod.Wczoraj bylam zobaczyc , :)kanty jeziora sa juz rozmarzniete , jesli temperatura utrzyma sie powyzej zera i bedzie sloneczko to mysle ze juz niedlugo lodke bedzie mozna postawic . Na ta chwile czekam z utesknieniem .Tak wiec panowie jesli zacznie sie tutaj cos dziac to oczywiscie dam wam znac. Uśmiech Uśmiech
 
  rozmawiac zemna nie chcialy .

Tlumy na jeziorze jak zwykle ,, i jak tu podpatrzyc jak ci Szwedzi lowia pod lodem. Mrugnięcie Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2012, 06:17:39 wysłane przez beata » Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #128 : Marzec 15, 2012, 06:24:41 »


Jak tu nie wierzyc ze juz wiosna?Co?? , no niestety lod jeszcze trzyma na jeziorach jesli pogoda sie utrzyma to mysle ze pod koniec nastepnego tygodnia bedzie mozna zaczac wodowanie. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Z politowaniem Z politowaniem
Zapisane
olabert
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #129 : Kwiecień 02, 2012, 09:57:41 »

Witam witam.
Już kwiecień a tu żadnych nowych fotek nie widać, czyżby jeszcze lud trzymał.
Kwiatki ładne chyba bratki i żonkile, może dlatego nie masz czasu na jezioro ale gdy tylko odwiedzisz Lonern to wrzuć coś do pooglądania.
Pozdrawiam Robert.
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #130 : Kwiecień 06, 2012, 14:08:10 »

Czy to bratek czy żonkilek, niech żyje nam no kill`ek Uśmiech
Ho , ho jaki z pana poeta , ladnie. Uśmiech Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2012, 08:46:45 wysłane przez beata » Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : Kwiecień 16, 2012, 18:03:28 »

Witam wszystkich niecierpliwych , pogoda niestety nas nie rozpieszcza , dzisiaj w nocy bylo minus4 , a w dzien doszlo do plus5 i teraz pada snieg . Przyznam sie bez bicia ze desperacja pomalu napietrza sie , no ale po zimie nie mam ochoty siedziec na lodce w taka nie fajna pogode.Prawdobodobnie ma byc tak nieciekawie do konca tygodnia. Jesli skala termometra pokaze powyzej 10C to juz napewno wyplyne. Krzysio nie martw sie napewno przed Twoim przyjazdem zdolam Cie troche zdenerwowac. Fotka lub sztuka bedzie na Ciebie czekala. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #132 : Kwiecień 18, 2012, 13:37:02 »

hej hej, tą rybę to jeszcze przeżyję, ale tej pogody co jest teraz to napewno nie, ja już przestałem wierzyć że będzie powyżej 10 stopni, prognozy są nie ciekawe, ale..... damy radę, przecierz jakoś to będzie  Uśmiech 
..........Od nastepnego tygodnia ma byc juz ladnie , to chyba Wam sie uda. Spoko Spoko Spoko
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 15:04:42 wysłane przez beata » Zapisane
shreek
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #133 : Kwiecień 18, 2012, 17:58:14 »

Bill26 PM.
Beata z pogodą to nie masz wyjścia i musisz coś zrobić. No nie żeby było +25, ale chociaż +10 i najważniejsze bez deszczu Uśmiech
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #134 : Kwiecień 19, 2012, 10:34:46 »


Hmmm.... Ja sniadanko mam . Nie jest olbrzym ale cos sie ogryzie. No panowie, sprawdzilam pogode od koncowki kwietnia po 20 st.C to bedzie juz fajnie  Chichot Chichot Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

college cesarstwoniemieckie stadomagicznychkoni sonsofhodor cheops