Szczupakowe forum
Maj 14, 2024, 13:18:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: #####     KONKURS     #####
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Drukuj  
Autor Wątek: nowe rybki  (Przeczytany 50971 razy)
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #45 : Maj 20, 2010, 16:35:46 »

Uśmiech
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #46 : Maj 20, 2010, 16:36:20 »

Uśmiech a to matrówka, 102 cm
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #47 : Maj 20, 2010, 16:36:52 »

Uśmiech
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Maj 20, 2010, 16:37:11 »

Uśmiech
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Maj 20, 2010, 16:37:30 »

Uśmiech
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #50 : Maj 20, 2010, 16:37:49 »

Uśmiech
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Maj 23, 2010, 06:39:14 »

GRATULACJE , GRATULACJE
 Dzieki , dzieki panowie i panie , Krzysiu ladne fotki, co profs to profs.Przykro mi ze to nie TY zostales uwienczony tym pieknym pucharkiem , ale na lipca to ja organizoje nagrody niespodzianki i mysle ze napewno bedziecie usatysfakcjonowani, a Ty zgarniesz ta najwyzsza. Mam plan Mrugnięcie Mrugnięcie
Dzisiaj mam chwilke TO spadam na JUGEN , TO MOZE TEZ COS UDA MI SIE ZFOTOGRAFOWAC.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2010, 06:59:20 wysłane przez beata » Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Czerwiec 07, 2010, 15:33:24 »

Wreszcie troche czasu .Pierwsza nocka na wyspie ,zaowocowala pieknymi rybkami.Wegorze sprawily mi zawod, no ale nie bede narzekac . Liny byly niesamowite ,sprzet zmasakrowany , kije polamane ,ale i tak bylo warto.Plotki, okonki Szczupaki , ktorych nie chcielismy lowic atakowaly wszystko co sie w wodzie ruszalo.Piekny sandacz zakonczyl ta bardzo owocna noc na wyspie.Zobaczcie sami.
 

mb/660540.jpeg[/img][/url]                     
Zapisane
wlodi
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #53 : Czerwiec 08, 2010, 21:09:29 »

Pięknie ,Pięknie !!!! Ledwo miesiąc upłynął odkąd  gościliśmy u ciebie ,a ja już  tęsknie za Szwecja i planuje następny wypad.Mam nadzieje że już się trochę ociepliło  bo początek maja brrrr przywitał nas  tem -5 Same Serdeczności dla ciebie ,a  każdemu kto tu bedzie zaglądał z czystym sumieniem polecam pobyt u Beaty nie będzie żałował i na pewno do nie wróci  pozdrawiam  raz jeszcze i mam nadzieje że zobaczymy sie Jesienią Włodek!!!!
Zapisane
shreek
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Czerwiec 08, 2010, 22:28:23 »

Witam.

Do powyższych fotek również od siebie dodam kilka, w tym fotkę mamuśki która "siadła" mi na kija Uśmiech na początku czerwca podczas tygodniowego pobytu u Beaty. Pomimo że pogoda niezbyt dopisywała - słońce i bezchmurne niebo  Duży uśmiech, połapaliśmy i także już planujemy przyszłoroczny, wiosenny powrót na Lonern i Jogen.

PS. Beato zapomniałem Ci zwrócić baterie, ale będzie to pretekst aby do Was ponownie pojechać. Pozdrowienia dla całej rodzinki, w tym rzecz jasna dla niesfornego brata Mrugnięcie

Oto wspomniana przeze mnie zębata mamusia z Lonern - 102 cm


choć uchwyt niepewny - tu się kłania brak gripa ale i doświadczenia (pierwsza moja mamuśka Duży uśmiech), rybka w dobrej kondycji odpłynęła aby podrosnąć i wrócić do mnie (oczywiście dłuższa  Mrugnięcie) w następnym roku


Tu jeszcze zdjęcie kolegi Tomka z którym gościłem u Beaty, z jednym z wielu zębatych z jeziora Jogen.


Jeszcze raz pozdrawiam i do zobaczenia  Uśmiech
Michał.

Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Lipiec 22, 2010, 17:58:57 »

Dzieki panowie za mile slowko. Tak jak widac poczatek czerwca przynosil jeszcze fajne rybki .
Lipiec nie byl mocno owocny , ryby nie byly zbyt aktywne , no oczywiscie bywaly dni ,ze braly ,ale nie byly to zbyt duze sztuki. Upaly ktore mielismy nagrzaly w wode w jeziorach temperatura wody dochodzila do 24st.C. , wiec nic dziwnego ze ryby nie byly aktywne. Teraz odrobine sie ochlodzilo ,tylko stan wody w jeziorach jest mniejszy o jakies 80cm.
Powracajac do lipcowych rybek to zapomnialam ,ze kolega Robert wywalczyl duzego lina ,takiego okolo czterech kg. GRAT, GRAT.....nie wiem czy go zfotografowal , jesli tak to pewnie pojawi sie tu jego fotka.
Teraz cos odnosnie grzybkow , 19-stego lipca duza , duza patelnia kurek ,pyszne na Szwedzkie warunki to bardzo wczesnie , mysle ze prawdziwki tez zaraz sie zaczna.
                 Teraz poczekamy na ochlodzenie i dalej na rybki.     Lowilismy tez i tak nigdy sie nie dowiedzialam co bylo na haczyku.
             Ptaki dotrzymywaly nam zawsze towarzystwa.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2010, 18:19:43 wysłane przez beata » Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Lipiec 31, 2010, 08:47:11 »

Woda nadal ciepla w jeziorach i rybki nie bardzo chca brac. Niezdecydowany Niezdecydowany Płacz
Rekompesata jest w lesie , dzisiaj mam pierwsze w tym roku . Uśmiech :)piekne prawdziweczki Buziak Buziak , teraz sie zaczynaja .W maju bylo duzo deszczu ,,czerwiec byl suchy i bardzo cieplo do polowy lipca , teraz duze opady deszczu i cieplo w lesie jest pieknie . Tu zdecydowanie przwazaja lasy iglaste , to ze wzgladu na losie i sarny , zjadaja sadzonki drzew lisciastych. Teraz pare fotek pieknych grzybkow.

                                     
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2010, 16:25:02 wysłane przez beata » Zapisane
olabert
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Sierpień 04, 2010, 14:20:01 »

Hmm!
Grzybki jak malowane.
Znow mialas racje - gdy pojedziemy to zaczna rosnac grzybki.
Mimo to pobyt udany- tak wedkarsko jak i towarzysko-  jeszcze raz dzieki za goscine.
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Sierpień 04, 2010, 20:03:41 »

 Tak , tak bylo milo . No a grzybki sa ,oj sa.
               
i faktycznie byly smaczne. Uśmiech Uśmiech Uśmiech
                  
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2010, 15:53:50 wysłane przez beata » Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Sierpień 11, 2010, 13:11:56 »

      [/ur     
      FAJNIE SIE JE ZBIERA ,
    [url=http://www.bankfotek.pl/view/725041]
   
     
   Okonki zaczely juz calkiem fajnie atakowac , szczupaki tez juz sie obudzily , okazow jeszcze nie bylo , ale juz juz zaczelo sie cos dziac w wodzie , po tym upalnym lecie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2010, 18:21:03 wysłane przez beata » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pl8s coolcraft psiakowaswora svcraft szczurypustyni