Szczupakowe forum
Maj 16, 2024, 00:29:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: #####     KONKURS     #####
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11
  Drukuj  
Autor Wątek: nowe rybki  (Przeczytany 51010 razy)
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : Lipiec 12, 2011, 08:49:35 »


Bylismy na malym urlopiku na PN. Szwecji , przepieknie niezliczone ilosci wody sliczne rzeki rybki piekne , staralam sie lowic w kazdym duzym jeziorze , ale bez lodzi nie bylo to latwe , piedziesiat metrow w glob jeziora i pol metra wody  , wiec duzych rybek niestety nie bylo , ale mam pierwszego lipienia piekna rybka ,pletwa grzbietowa bardzo duza i sliczne barwy , niestety aparacik lezal w autku i fotki brak , jak bede miala troche wiecej czasu to zrobie mape z jeziorami w ktorych lowilam , dzisiaj ide do lasku , kurki juz sie zaczely , a jutro na nastepne jeziorko , to mysle ze beda ryki na fotkach.
byly pyszne...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2011, 16:03:39 wysłane przez beata » Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : Lipiec 13, 2011, 22:14:41 »


Obiecany wypad z tesciowa na lodke , dal jej sporo satysfakcji , a mi adrenalina skoczyla.Ze wzgledu na wiek tesciowej , to jedynie troling wchodzi w gre , no i jak widaac na obrazku calkiem dobrze jej poszlo , ja prze moja glupote stracilam dobra metroweczke. Szkoda mi bylo dac tesciowej normalnego kija , wiec lowila na taki dosc zdezelowany z prawie nie dzialajacym kolowrotkiem  , po pierwszej sztuce ktora wyjela , myslalam ze wiecej jej sie nie zaczepi , a tu nagle trach i mamuska siedzi , ona spanikowala oddala mi kija , po pierwszym szarpnieciu czulam ze to kawal ryby , udalo mi sie docholowac ja tylko do lodki i niestety agrwka sie odpiela , takie badziewie I KOLOWROTEK SIE ROZSYPAL . Moja tesciowa zaskakuje mnie dosc czesto ale o dobry metr ryby to jej nie podejrzewalam. Tak wiec mam nauczke musi lowic na dobrym sprzecie. Złość Smutny

[imghttp://www.bankfotek.pl/thumb/1030489.jpeg[/img]http://
dzisiejsze  wedkowanie Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2011, 21:10:36 wysłane przez beata » Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : Lipiec 15, 2011, 20:13:54 »

 Kolejny wypad , dobrze ze juz urlop sie konczy , bo trzeba troche odpoczac od tych rybek.
Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : Lipiec 22, 2011, 10:36:16 »


Kolejne wedkowanie i rybko -branie , dziewczyny bawily sie swietnie , tylko w mojej torbie wedkarskiej , pustki. Złość Złość Złość
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #109 : Lipiec 27, 2011, 08:42:14 »

No i co tam słychać w wielkim świecie ? Jakoś tej metrówki nie widac Uśmiech  Czyżby na mnie czekały ? Próbowałaś coś na tym drugim jeziorku połowić ?, Jogen czy jakoś tak. 
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : Lipiec 28, 2011, 04:58:13 »


He, panie krzysiu , widzisz moich kompanow na lodce , to takie wypady bardziej rekraacyjne ,no i sposob na pozbywanie sie sprzetu. Tak powaznie to chlopaki mieli metrowke , widzialam ja na fotce , mowili ze ja wloza na stronke , n o ale jakos to im schodzi.
Teraz zaczynaja sie grzybki , to rybki ida w odstawke , brak czasu na jedno i drugie. Spoko Spoko
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #111 : Lipiec 28, 2011, 08:30:09 »

A miałem nadzieję że załapiemy się na grzybki jak przyjedziemy Smutny
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : Lipiec 28, 2011, 08:51:03 »

 Pewnie ze beda , teraz to dopiero poczatek , mysle ze tak naprawde zaczna sie po 15-stym. Mrugnięcie Mrugnięcie
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #113 : Lipiec 28, 2011, 10:43:26 »

No to ślicznie !!!!! Znalazłem fajny przepis na szczupaka z borowikami zapiekany w śmietanie !!! mniam Uśmiech Wypróbujemy hehe
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : Lipiec 28, 2011, 19:26:58 »


Dzisiejsze byly juz troche ladniejsze. Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : Sierpień 05, 2011, 05:22:31 »


´Kolega Leszek wykazal sie niezwyklymi umiejetnosciami , lowil wegorze liny sandacze i okonie , te drugie fotki wloze pozniej , bo teraz kom. cos warjuje. Gratulacje sie naleza .......
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2011, 10:17:31 wysłane przez beata » Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : Sierpień 24, 2011, 14:03:35 »


TUTAJ MAMY piekne wegorze , sandacze , liny , szczupaki i okonie.


 
grzbkow mamy duzo , ale robakow w nich jeszcze wiecej,,,,,,
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2011, 13:44:17 wysłane przez beata » Zapisane
Leszek
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #117 : Wrzesień 19, 2011, 16:40:55 »

Ależ ten czas leci Smutny już minęły prawie dwa miesiące od naszego rybo brania a ja mam wciąż obrazy przed oczyma jakbym te piękne rybki wczoraj łowił  Duży uśmiech , Beatko w wodzie zostało dziesiątki tysięcy pięknych ryb czy odławiacie je systematycznie ? bo jakaś cisza na stronie .
Pozdrawiamy i myślimy nad terminami.
Leszek
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : Październik 08, 2011, 13:03:43 »


Panowie u mnie sie skaplikowalo brata pochowalismy w zeszlym miesiacu zginal tragicznie w pracy .
Czesc z Was znala go przezwisko mial Baton , wiec rybki teraz nie byly mi w glowie . Mam malo fotek , ale te krore mam to wkladam. Dzisiaj jada do domu Pawel ze swoja ekipa. Lowili dziennie po pare sztuk metra nikt z nich teraz nie zlowil  najwiekszego jakiego mieli mial 96 cm  bylam w srode to jedna mamuska mi siadla , ale miala tylko 86cm , w przyszlym tygodniu mam wiecej wolnego to troche bede lowila to napewno metroweczka wpadnie. Pod koniec wrzesnia kolega Mateusz wyciagnal metroweczke przyslal mi zdjecie na maila , jak go znajde to wloze .Dzisiaj mielismy pierwszy przymrozek to mysle ze teraz bedzie juz tylko lepiej. :)Pozdrawiam Was wszystkich i do zobaczenia.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2011, 13:10:49 wysłane przez beata » Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : Październik 31, 2011, 18:54:57 »

Witam ,,pogode mamy calkiem fajna jak na ta pore roku. Mielismy pierwsze przymrozki ale teraz temperatura w dzien utrzymuje sie powyzej 10st .C ,wiec nie jest zle ,niespodzianki tylko wiaterek plata , no czasami nie mozna plywac lodka tak wieje ,a przewaznie wieje jak ja mam wolne z pracy  Zawstydzony ZawstydzonyTak wiec brak  fajnych niespodzianek ((( oczywiscie mam na mysli metroweczki))) , no ale nic, bron caly czas w pogotowiu jezdzi w samochodzie.
Ostatnio bylam w zeszlym tygodniu na tym malym jeziorze tam gdzie plynie sie pod mostkiem, w tej chwili jest to niemozliwe bo lodka nie przejdzie pod. Stan wody nie pozwala na to , WIEC OBJECHALAM JEZIORO W KOLO i lodke wodowalam bezposrednio  na tym jeziorku ,vinsarpsjö.Wiatr wial dosc mocno i jedna strona wcale nie mozna bylo plywac, to troche komplikuje  lowienie , no ale mozna poradzic Trzy sztuki wyjelam na lodke , i trzy wypiely sie przy lodce ale zabawa podczas holu byla fajna , po wylaczeniu silnika automatycznie fala zwalala lodke na kamienie, a z tego wzgledu ze bylam sama to troche bylo kiepsko utrzymac spining ze szczupaczkiem i dryfujaca lodke ,zeby uniknac bezposredniego kontaktu z kanieniami, czyli tak normalnie walka z zywiolem.Po paru godzinach adrenaliny starczy na pare dni Uśmiech Uśmiech
   
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 18:58:43 wysłane przez beata » Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zameczek-rozmawiajmy grupa1 aespada splemhappyhorse kotyteam