Szczupakowe forum
Kwiecień 28, 2024, 22:23:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: #####     KONKURS     #####
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
Autor Wątek: PRACE RENOWACYJNE NOWEJ BAZY.  (Przeczytany 14130 razy)
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Luty 16, 2010, 13:02:10 »

Widze ze chrzest pieca sie odbyl i chyba mozna go zaliczyc do udanych Uśmiech
Swiezy chlebek, piwko,holdem i tylko rybek brakuje !!!! Jaca ma racje, czuc ten chlebek przed monitorem,mam nadzieje ze jak przyjade to taki razem upieczemy Uśmiech . A co do pieczenia chlebka to Dominika podczas jego wyjmowania byla juz chyba niezle rozmiekczona, hahaaa .
Jak przyjedziemy w maju to zrobimy powtorke z rozrywki,towarzystwo bedzie imprezowe wiec polaczymy sily i jakos to bedzie  Mrugnięcie
Mam nadzieje ze wytrzymam 2 miesiace,bo jeszcze kilka zdjec i nie daj Boze metrowy szczupak i zamelduje sie u Ciebie niespodziewanie ktoregos pieknego poranka Uśmiech
Pozdrowienia dla wszystkich,a przede wszystkim dla Oli,bo jakas taka smutna na tym zdjeciu wyszla Uśmiech
Zapisane
olabert
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Luty 18, 2010, 12:53:22 »

A ja protestuje !! Złość
Jak mogla odbyc sie taka impreza bez nas ?? Płacz
 Duży uśmiech
A na powaznie to efekt jast powalajacy. Przeciez widzialem jak to wygladalo jeszcze niedawno a tu juz taki chleb z tego pieca, imprezka na calego, jednym slowem odbyla sie parapetowa.

Barek, kominek, super towarzystwo, pare krokow do jeziora - zaczynam sie obawiac o wolne terminy na urlop.[/i]
Zapisane
Domino
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Luty 21, 2010, 14:23:13 »

Rozmiekczona??? Ja? W zyciu Duży uśmiech.
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Luty 21, 2010, 14:31:06 »

Za wszystkie kom. dzieki, Robercik nie martw sie jakos to bedzie Mrugnięcie Zaswsze cos mozna wymyslic.
PS.Oj , oj Krzysiu chyba nagrabiles sobie u Dominiki. Duży uśmiech
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Luty 22, 2010, 18:50:02 »

Dominika, mialem na mysli ze jestes wyluzowana  Duży uśmiech Chichot Mrugnięcie Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech , jak bym smial inaczej pomyslec  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech ty i alkohol,w zyciu , ale mam nadzieje ze jak przyjedziemy to zrobisz wyjatek  Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie ,
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Luty 28, 2010, 17:35:55 »

JAKI kolor jest najladniejszy???
 
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2010, 17:38:05 wysłane przez beata » Zapisane
radzikw
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 5



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Marzec 02, 2010, 22:08:24 »

Zielony Mrugnięcie Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Bill26
Użytkownik
**

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 68


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Marzec 04, 2010, 10:29:04 »

He, zielony rzeczywiscie fajny Uśmiech , ale ja bym widzial cos w czerni  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
olabert
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Marzec 11, 2010, 20:38:30 »

Czy rozwiniemy temat koloru zielonego  Mrugnięcie
no niezly   Duży uśmiech       ale cos Ty Bilik z tym czarnym Niezdecydowany  zima za dluga czy co ??
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Marzec 12, 2010, 10:03:52 »

To ze za dluga to sie zgadza , dzisiaj mamy plus dwa , ale w nastepnym tygodniu znowu ma mrozic. Lod na jeziorach jest jeszcze gruby, a na powierzchni pelno wody , nie mozna wejsc wiec jest do bani. Z rybaczenia nici.Co sie smiejecie z moich kwiatuszkow , zobaczycie jak bedzie wygladalo w maju ,to dopiero bedzie problem z wybraniem koloru, he he he. Pogoda troche nam kaplikuje nasze prace , no ale zawsze musi byc cos.A nawet jesli nie ma problemow to sami sobie je stwarzamy , powiedzcie czy , nie mam racji?Co? Chichot
Jesli warunki pozwola to w pszyszlym tygodniu wyruszam na lowy , bo troche juz mi sie dluzy , bez tej adrenaliny. Duży uśmiech Duży uśmiech A Wy jak znosicie ta zime.Co?
Zapisane
darecki
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Marzec 12, 2010, 17:59:08 »

 siemanko Beatko!w końcu się zalogowałem na forum i mogę zobaczyć postępy pracy nad nową bazą ,a są ogromne!no i dzięki wielkie za moje zdjęcie na twojej stronce!jak tam pogoda, czy lód już puścił ?bo maj już nie daleko a na lodzie nie mam wprawy bo jestem z ciepłego kraju!gorąco pozdrawiam w imieniu swoim i kolegów!oby do maja!
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Marzec 13, 2010, 09:47:36 »

 Witam , witam panie Darku to milo ze znalazles stronke , zawsze mozemy troche po plotkowac ,Twoja fotka byla najladniejsza , innych nie moglam wlozyc z wielu wzgledow.Zima dala nam Wszystkim w kosc i z rybek byly nici lod bardzo gruby na jeziorach no i ta fajna warstwa sniegu okolo metra , lowienie nie byloby przyjemnoscia w takich warunkach , osobiscie tez tesknie za rybkami , naczytalam sie duzo teori o rybach i niektore sa calkiem nie glupie.
Wiec byle do maja i bedziemy je sprawdzac .
Znalazlam kilometrowa rzeczke niedaleko mnie , ktora jest zarybiana lososiem i trocia , ale tam mozna lowic tylko na muche , jesli macie takie zdolnosci to mozemy uskuteczniac nasze trofea, no niestety ja jeszcze nigdy nie lowilam na muche , no ale kiedys trzeba zaczac. Chichot Jeszcze jest sporo czasu do maja wiec postaram sie wymyslic jakies nispodzianki , inne lowiska lub cos w tym rodzaju , zawsze mozecie skoczys passatem do MARIESTAD. Duży uśmiech Duży uśmiech
pozdrow kompanow , no i oczywiscie tego NAJWIEGSZEGO wedkarza Dzidka.
Zapisane
darecki
Nowy użytkownik
*

Reputacja +0/-0
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Marzec 29, 2010, 17:01:10 »

  ;Da u mnie polowy takie sobie.morze belgijskie nie za łaskawe.zimno i bryzą po twarzy. trochę rybek ,tak żeby żona była zadowolona.starą ekipą cały czas, nie poddajemy się!no i nie mogę doczekać się żeby pobić mój rekord u ciebie!jak byś mogła poszukać jakiegoś jeziorka sandaczowego to fajnie by było ! a co do muchy to damy rade,mam takie same umiejętności jak ty[chyba]ale rychu zaraził się muchą więc morze robić za nauczyciela.aaa właśnie jak tam pogoda u ciebie bo u nas idzie pomału do dobrego!zamawiaj pogodę na maj koniecznie!my tu się modlimy i na tace co niedziela rzucamy! pozdrawiamy i do zobaczyska w maju,albo jeszcze szybciej do usłyszenia!darek & ekipa                                               
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Marzec 29, 2010, 19:27:30 »

 To ladnie  ze chodzicie do kosciola , a ile dajecie na tace to sie okarze w maju.he,he he.
Nie no oczywiscie pogoda musi byc ladna i to nietylko ze wzgledu na rybki , moje drugie hobby tez jest uzaleznione od pogody , jak wiecie. Mrugnięcie Mrugnięcie
Dzisiaj zrobilam runde , objezdzilam wszystkie jeziora w okolicy no i kicha , lod puscil na jakis metr od brzegu i nic wiecej , ale mysle ze to sie szybko zmieni. Dzisiaj bylo plus 10st. i ma byc cieplej na WIELKANOC , wiec panowie smacznego JAJKA i Mokrego ´Dyngusa.
Zapisane
beata
Administrator
Aktywny użytkownik
*****

Reputacja +4/-0
Wiadomości: 173


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Listopad 13, 2010, 06:58:06 »

 Pare fotek , w czasie remontu i po.

                             
Taras juz prawie gotowy , jeszcze pare roslinek na skalniak no i male oczko wodne z metrowkami i gotowe.
       
Gosci mozna przyjmowac Uśmiech Uśmiech Uśmiech i oczywiscie robic imprezki.he he he.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2010, 07:32:09 wysłane przez beata » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

archlike cs-glador wiedzmin mylittlepony wilczyindex